Blog

Inspirace ze světa obchodu a jeho řízení

Za práci koláče, i když pracant nepláče

Autor: David

Tipy (nejen) pro obchodníky

Jsou neviditelní.
Nekřičí a nestěžují si. Prostě makají.
Opravdové včelky dělnice.

🤔 Možná o nich víte, možná ani ne. Vyskytují se v každé firmě, i v té začínající. Často jsou to vrby a vědí o každém na pracovišti.

V obchodě to bývají asistentky nebo pracovníci na zákaznické péči. Občas se vyskytují i jako vedoucí týmů. O sobě prakticky nikdy nic neříkají, protože se jich nikdo na nic neptá a sami necítí potřebu. Také jsou dost zaměstnaní.

Když se něco povede, málokdo si na ně vzpomene, a to je chyba. To, že mlčí, ještě neznamená, že netouží po poděkování a odměně. Jen si o ni neřeknou.

💡 Pokud jste šéfové a chcete být fakt dobří, nezapomínejte motivovat a odměňovat i ty, kteří si to zaslouží, ale nahlas se nepřipomínají. Když se vám to povede v obchodní firmě, budete všichni #ProdavatVic.

Spojte se se s námi a probereme, jak pracovat s motivací i u vás.

Co si přečtete dál?

Obchodníci nejsou, jejich hledání, nábor a onboarding jsou drahé. Co nedělat, aby vynaložené náklady neskončily jako zmařka?
Někdy je to těžké vidět, zejména pokud jsou zisky stále dobré. Ale pokud se podíváme pod povrch, zjistíme, že mnoho firem – možná i ta vaše – je vystaveno obrovskému riziku.
Máte výborný produkt nebo službu? Skvělé! Ale co když to nestačí? Co když nedokážete dostatečně srozumitelně a přesvědčivě vysvětlit, jaká je jeho skutečná hodnota?

Spojte se s námi.

Z vašeho obchodu dostaneme maximum.

(c) 2023 SalesUP s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

Ochrana osobních údajů