SalesUP

Tým ostřílených obchodníků, manažerů a mentorů

Roman Klement | SalesUP
Roman Klement

management, prodej, péče, procesy, projektové řízení

roman@salesup.cz

David Šmat | SalesUP
David Šmat

prodej, nábory, management týmů, motivace, rozvoj

david@salesup.cz

Jsme zakladatelé společnosti SalesUP. Máme více než 20 let zkušeností v prodeji a jeho řízení. Pracovali jsme v malých firmách i v korporacích na různých obchodních a manažerských pozicích. Budovali jsme obchodní týmy, které do firem přinášejí stovky milionů korun.

Všichni pod značkou SalesUP máme společný cíl – zvyšovat obchodní výkon svým klientům. Vycházíme z toho, že my jsme experti na obchod a klienti na svůj obor. Díky tomu rychle dostanou to, co potřebují. Při práci jsme v rolích průzkumníků, návrhářů, průvodců a trenérů. Nejsme teoretici, všichni jsme stále aktivní ve svém oboru.

Martina Tůmová

marketing, značka, komunikace, copywriting, kampaně

martina@salesup.cz

Pavel Šlechta

telesales, prodej, vyjednávání, nábory

pavel@salesup.cz

Jaroslav Ptáčník

prodej, koučink obchodníků, vyjednávání, motivace

jarda@salesup.cz

Libor Vachek

diagnostika, nábory, onboarding, mentoring,

talent management

libor@salesup.cz

Dagmar Paličková

rozvoj, diagnostika, koučování, prodej

dasa@salesup.cz

To, co vás naučíme,

vás nenecháme zapomenout.

Ověřujeme, vylepšujeme, ladíme a kryjeme vám záda.

Naše kompetence

Řízení obchodních oddělení

V osobním prodeji za sebou máme více než 100 tisíc schůzek. Probíhaly a probíhají u zákazníků z nejrůznějších oborů, jejichž obrat se pohybuje od stovek tisíc po jednotky miliard. Naživo, online i po telefonu.

B2B prodej

Pracovali jsme v mnoha oborech v malých soukromých firmách i v nadnárodních korporacích. Řídili jsme obchodníky, obchodní týmy i celá oddělení od 1 až po 100+ členů. Zodpovídali jsme za obraty v rozmezí jednotek milionů po desítky miliard.

Marketingová podpora

Stavíme na zkušenostech z oblasti FMCG, retailu, automotive nebo energetiky. Připravili jsme kampaně, které klientům navýšily obraty a vynesly i ocenění Effie za nejefektivnější komunikaci. Máme profesní přesah do médií, žurnalistiky a vytváření PR.

Finanční řízení

Máme zkušenost s tvorbou finančních plánů výrobních a obchodních společností i s návrhem struktury manažerského reportingu. Plánovali jsme prodej, tržby, marže a připravovali ostatní navazující plány pro firmy s obratem 3 mil. – 25 mld. Kč.

Rozvoj dovedností

Zodpovídali jsme za rozvoj manažerů, obchodníků, podpůrných pozic i lidí z callcenter a zákaznických služeb. Zajišťovali jsme pro ně jak jednorázové aktivity, tak i komplexní programy. Jsou mezi námi certifikovaní koučové a absolventi andragogiky.

Nábor a onboarding

Rukama nám prošly tisíce uchazečů, při výběru manažerů, obchodníků i lidí na neobchodní pozice. Zodpovídali jsme za přípravu a realizaci onboardingových plánů. Naše metody splňují přísná kritéria a standardy Unie psychologických asociací ČR.

Spojte se s námi.

Z vašeho obchodu dostaneme maximum.

(c) 2023 SalesUP s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

Ochrana osobních údajů