Blog

Inspirace ze světa obchodu a jeho řízení

Neprodávej prodané

Autor: Roman

Prodej. Neprodávej prodané.

Zvažuje.
Rozhoduje se.
Rozhodl se.

Číst, v jaké fázi se právě zákazník nachází a rozpoznávat nákupní signály, je potřebnou dovedností obchodníka. Když ji nemá, lehce se dopustí dvou chyb.

Chce obchod uzavřít příliš brzy, zákazník se ještě nerozhodl. Stále si nechce plácnout a tak obchodník zvyšuje tlak a roste riziko, že to nedopadne dobře.

S uzavřením čeká. Přestože zákazník vysílá jasné signály, že je připraven obchod uzavřít, obchodník se k tomu nemá. Předkládá další výhody a přínosy jeho produktu. Nereaguje na situaci a přestože už je rozhodnuto, chce říci všechno, co o produktu ví. Vždyť se to všechno naučil.

Chcete se naučit číst nákupní signály a lépe reagovat na vývoj obchodního jednání, abyste začali #ProdavatVic? Pak je tady SalesUP. Spojte se s námi a domluvte si nezávaznou konzultaci.

Co si přečtete dál?

Stát se úspěšným obchodníkem vyžaduje více než jen vrozený talent a přirozenou vytrvalost. Potřebujete se také vyhnout slepým uličkám, učit se od těch, kdo už prošli touto cestou, a získat správné návyky.
Jak PRODÁVAT VÍC? Znáte silné stránky prodejního týmu? Jste připraveni odhalit jeho slabiny? Pojďte na to!

autor: David

rubrika: Blog, Management, Řízení firmy

Práce s lidmi, kteří nemají potenciál nebo chuť dosáhnout společného cíle, je ztrátou času. Je to jako závodit na chromém koni.

Spojte se s námi.

Z vašeho obchodu dostaneme maximum.

(c) 2023 SalesUP s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

Ochrana osobních údajů