Blog

Inspirace ze světa obchodu a jeho řízení

Nejdražší chyby manažerů

Autor: David

chyby manažerů

Chyby manažerů v řízení vás mohou stát spoustu peněz. Demotivovat tým a bránit firmě v růstu. 🔍 Přečtěte si o třech nejdražších chybách, kterých se manažeři často dopouštějí, a zjistěte, zda se vás některé z nich netýkají.

1️⃣ Absence vize: Když nemáte jasný cíl, směr a plán, může se váš tým na cestě rychle ztratit. Manažer bez vize je jako kapitán lodi bez kompasu. Výsledkem je často frustrovaný tým, nižší produktivita a ztráta konkurenceschopnosti. 

2️⃣ Nedostatečné delegování: Manažer, který nedeleguje, nejen že se sám přetěžuje, ale také brání růstu svého týmu. Pokud držíte všechny úkoly u sebe, trpíte nedostatkem času a bráníte týmu v rozvoji dovedností a získávání zkušeností. To může vést k nižšímu zapojení a spokojenosti členů týmu a v konečném důsledku k odchodu těch nejschopnějších.

3️⃣ Ignorování zpětné vazby: Zpětná vazba je klíčem k růstu. Manažeři, kteří ji ignorují - ať už od svého týmu, nebo od zákazníků - blokují rozvoj a přichází o nové příležitosti. Nevyslyšená zpětná vazba může vést k rostoucí nespokojenosti týmu, nesprávným strategickým rozhodnutím a může oslabit vztah s vašimi zákazníky. Důsledky mohou být katastrofální - rozložený tým, ztráta zákazníků a poškozené jméno firmy.

Nezavírejte před těmito chybami oči a odstraňte je co nejdříve. Chyby manažerů přinášejí spoustu stresu a zbytečně vás to bude stát čas i peníze.

Udělejte první krok a přihlaste se do Manažerské akademie. Naši odborníci v SalesUP vás správné manažerské dovednosti naučí.

Domluvte si s námi nezávaznou schůzku hned dnes ať zvládnete #ProdávatVíc.


Co si přečtete dál?

Když podepíšete smlouvu nemáte hotovo. Nesmí vám ani upadnout tužka, ani nesmíte na zákazníka zapomenout a pustit ho z očí.
Jak PRODÁVAT VÍC? Znáte silné stránky prodejního týmu? Jste připraveni odhalit jeho slabiny? Pojďte na to!
Spolupráce marketingu a obchodu je klíčem k úspěchu. Proč je tak důležitá a jaký dopad má jejich nespolupráce na výkonnost firmy?

Spojte se s námi.

Z vašeho obchodu dostaneme maximum.

(c) 2023 SalesUP s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

Ochrana osobních údajů