Blog

Inspirace ze světa obchodu a jeho řízení

Na chromém koni závod nevyhraješ

Autor: David

Na chromém koni

Porazte konkurenci a nezůstávejte pozadu!

Znáte to? Vynakládáte obrovské úsilí na někoho, kdo jednoduše nedokáže držet krok s vámi? Je to jako závodit na chromém koni.

Práce s lidmi, kteří nemají potenciál nebo chuť dosáhnout společného cíle, je ztrátou času. Nemůžete je posunout kupředu, ať se sebevíc snažíte.

Je na čase jednat! Dejte přednost spolupráci s těmi, kdo jsou připraveni růst a zlepšovat se. Dejte se dohromady s týmem, který vás skutečně posune dopředu.

Nechte minulost za sebou a zaměřte se na budoucnost. Už vás současná situace unavuje? Brání vám dosáhnout zisků, které si zasloužíte? 💸

Zamyslete se nad tím, jaké to bude, až se spojíte s těmi správnými lidmi, kteří mají vášeň a odhodlání růst společně s vámi. Neztrácejte čas s týmem, který vás brzdí. 🤔

SalesUP má pro vás řešení! Naši odborníci se každodenně věnují zlepšování prodejních výsledků. Nečekejte na horší časy! Učiňte první krok a domluvte si s námi nezávaznou schůzku. Čas #ProdavatVic je teď, a čekání jen zhoršuje situaci. ⚠️

👉👉 Spojte se s námi ještě dnes.


Co si přečtete dál?

Někdy je to těžké vidět, zejména pokud jsou zisky stále dobré. Ale pokud se podíváme pod povrch, zjistíme, že mnoho firem – možná i ta vaše – je vystaveno obrovskému riziku.
Někdy je to těžké vidět, zejména pokud jsou zisky stále dobré. Ale pokud se podíváme pod povrch, zjistíme, že mnoho firem – možná i ta vaše – je vystaveno obrovskému riziku.
CRM je CRM. “Něco jako CRM” není CRM. Tečka. Pojďme v hlavních bodech CRM porovnat s tolik oblíbeným excelem.

Spojte se s námi.

Z vašeho obchodu dostaneme maximum.

(c) 2023 SalesUP s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

Ochrana osobních údajů