Blog

Inspirace ze světa obchodu a jeho řízení

Kuchařka úspěšného prodeje – 1. díl

Autor: SalesUP

PŘIPRAV SE

V dnešní době to máme my, obchodníci, jednodušší než kdy předtím. Internet, sociální sítě a sdílení informací přinesly možnost zjistit si dostatek informací o protějšku. Je to snadné a patří to k základním povinnostem.

Zákazník očekává, že si o něm něco přečtete předem a ptáte se jen na detaily. Součástí přípravy je i vzhled a správně zvolený oděv – ne horší, ne lepší než zákazníkův. Vizitky, zápisník a ostatní pracovní pomůcky si nachytejte dopředu, prezentaci firmy a nabídku důkladně projděte. Nezapomeňte na stanovení smělého splnitelného cíle. Nepodceňujte sílu pozitivního myšlení a přesvědčení – věřte si! Co uděláte, když bude chtít zákazník akceptovat nabídku, podepsat smlouvu a vy žádnou mít nebudete?

Co si přečtete dál?

Máte výborný produkt nebo službu? Skvělé! Ale co když to nestačí? Co když nedokážete dostatečně srozumitelně a přesvědčivě vysvětlit, jaká je jeho skutečná hodnota?
Někdy je to těžké vidět, zejména pokud jsou zisky stále dobré. Ale pokud se podíváme pod povrch, zjistíme, že mnoho firem – možná i ta vaše – je vystaveno obrovskému riziku.
Nabízeči a jejich oběti. Jak to končí, když nabízeč uspěje a prodá? Dozvíte se to jak z pohledu obchodníka, tak i ze strany jeho zákazníka.

Spojte se s námi.

Z vašeho obchodu dostaneme maximum.

(c) 2023 SalesUP s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

Ochrana osobních údajů