Blog

Inspirace ze světa obchodu a jeho řízení

Jak stvořit obchodníka

Autor: David

Akademie pro obchodníky

💡 Stát se úspěšným obchodníkem vyžaduje více než jen vrozený talent a přirozenou vytrvalost. Potřebujete se také vyhnout slepým uličkám, učit se od těch, kdo už prošli touto cestou, a získat správné návyky.

💰Pokud jste na začátku své kariéry v obchodu, nebo se teprve chystáte vstoupit do tohoto fascinujícího světa, Akademie pro obchodníky. Je to investice, která se vám vrátí mnohonásobně, nejen v obchodním úspěchu, ale také v osobním růstu a sebevědomí.

Akademie pro obchodníky přináší ucelený výcvik pro začínající obchodníky, kteří se chtějí rychle zlepšovat. Zabýváme se všemi klíčovými tématy, od typologie osobnosti, přes domlouvání schůzek, vyjednávání, až po zákaznickou péči a řízení portfolia. Získáte nezbytné dovednosti, osvojíte si správné návyky a vyhnete se běžným pastem.

Akademie pro obchodníky znamená investici do sebe, do své kariéry a do své budoucnosti. Naučíte se poznat své zákazníky, vybudovat s nimi důvěru a vztah, pochopit jejich skutečné potřeby a vhodně jim představit svou nabídku. Získáte dovednosti, které vám umožní uzavírat obchody a poskytovat vynikající zákaznickou péči, budete umět pracovat s portfoliem a aktivitami.

🥢 Nevydávejte se na tuto cestou sami. S Akademií pro obchodníky máte vedle sebe průvodce, mentory a společníky, kteří vás podpoří na vaší cestě k úspěchu.
Obchodnická akademie - to je cesta k úspěchu, která je připravena pro vás. Vydejte se na ni se SalesUP hned teď.

Co si přečtete dál?

Spolupráce marketingu a obchodu je klíčem k úspěchu. Proč je tak důležitá a jaký dopad má jejich nespolupráce na výkonnost firmy?
Stát se úspěšným obchodníkem vyžaduje více než jen vrozený talent a přirozenou vytrvalost. Potřebujete se také vyhnout slepým uličkám, učit se od těch, kdo už prošli touto cestou, a získat správné návyky.

autor: David

rubrika: Blog, Management, Řízení firmy

Startupy mají často vymazlený produkt a diví se, že s ním zatím nikdo nepřišel. Těší se, že až ho uvedou na trh, zájemci se jen pohrnou.

Spojte se s námi.

Z vašeho obchodu dostaneme maximum.

(c) 2023 SalesUP s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

Ochrana osobních údajů